Kérdés?

Több
7 éve 5 hónapja - 7 éve 5 hónapja #89608 Írta: zsada72
zsada72 válaszolt a következő témában: Válasz: Kérdés?

Igen én is ezt szoktam, megint megírom a kérdést, de tedd fel egyszerűbben nekik! Egyébként én is Budapest Bankos vagyok. Hasonlót kérdeztem mint Te, így én is érdeklődve várom válaszukat!
Pl. A TMH-t a szerződésemben forintban vették számításba, erre az írták vissza, hogy elnézést kérnek az adminisztrációs hiba miatt! Én erre visszakérdeztem, hogy ilyen nem létezik egy szerződésben és azt is, hogy nem csak az enyém ilyen, hanem az összes! Erre az válaszolták, hogy majd aki rákérdez erre, akkor neki is megírják!


Adminisztrációs hiba!!!!Na ez nálam még nem jött elő.
Ha már hibánál tartunk,akkor én is mondhatom,hogy hibáztam,meggondoltam magam,nem is akartam aláírni!!!

A THM számítást én is leírattam velük(lásd BA panaszlevélre érkezett válaszok között 16/87962)
,forintban számolták(CHF-ban kellett volna?).Nálad ez hogy néz ki pontosan(elméletileg egyezőek a BA szerződések)?Fel tudnád rakni?Rákérdezek,ha már ez az ,,óhajuk" :)
Utolsó szerkesztés: 7 éve 5 hónapja zsada72 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: pirkooca, korrekt

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #89620 Írta: Tobiás2
Tobiás2 válaszolt a következő témában: Válasz: Kérdés?
Email címre elküldöm neked ha megírod, nem titkos, de nem sikerül ide felrakni! Lehet neked sikerülne!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: pirkooca, korrekt

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #89623 Írta: zsada72
zsada72 válaszolt a következő témában: Válasz: Kérdés?

Email címre elküldöm neked ha megírod, nem titkos, de nem sikerül ide felrakni! Lehet neked sikerülne!


Magánüzenetben elküldtem,ha megjön felrakom.

Említetted,hogy neked még mindig nem jött válasz....nos nálam a felrakott utolsó BA válasz e-mail volt,majd tegnap megjött ugyanez postán is levélben!

A THM számításukat is felrakhatnád,hogy van-e különbség.Én pedig igyekszem újra ,,lelkesen kötekedni"

Remélem lesz majd értelme ezeknek a ,,végjátékkor". :huh:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: pirkooca, korrekt, lbenczi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #89626 Írta: lbenczi
lbenczi válaszolt a következő témában: Válasz: Kérdés?

Email címre elküldöm neked ha megírod, nem titkos, de nem sikerül ide felrakni! Lehet neked sikerülne!


Magánüzenetben elküldtem,ha megjön felrakom.

Említetted,hogy neked még mindig nem jött válasz....nos nálam a felrakott utolsó BA válasz e-mail volt,majd tegnap megjött ugyanez postán is levélben!

A THM számításukat is felrakhatnád,hogy van-e különbség.Én pedig igyekszem újra ,,lelkesen kötekedni"

Remélem lesz majd értelme ezeknek a ,,végjátékkor". :huh:




Én is BAF-os vagyok kb 5-6 levelet írtam a 2,5 év alatt de már belefáradtam a hülye válaszaikba.Ők mindent jól csináltak.Ott rágtam be amikor a CHF-et kérdeztem hogy mennyi az annyi,erre azt írták,hogy nem áll módukba közölni!!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: pirkooca, korrekt, zsada72

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja - 7 éve 5 hónapja #89627 Írta: korrekt
korrekt válaszolt a következő témában: Válasz: Kérdés?

Email címre elküldöm neked ha megírod, nem titkos, de nem sikerül ide felrakni! Lehet neked sikerülne!


Magánüzenetben elküldtem,ha megjön felrakom.

Említetted,hogy neked még mindig nem jött válasz....nos nálam a felrakott utolsó BA válasz e-mail volt,majd tegnap megjött ugyanez postán is levélben!

A THM számításukat is felrakhatnád,hogy van-e különbség.Én pedig igyekszem újra ,,lelkesen kötekedni"

Remélem lesz majd értelme ezeknek a ,,végjátékkor". :huh:




Én is BAF-os vagyok kb 5-6 levelet írtam a 2,5 év alatt de már belefáradtam a hülye válaszaikba.Ők mindent jól csináltak.Ott rágtam be amikor a CHF-et kérdeztem hogy mennyi az annyi,erre azt írták,hogy nem áll módukba közölni!!


Ezeket csak egy g...ó vagy a bíróság állítja meg, teszi helyre a qrva nagy ególyukat, egy nagyképű beképzelt társaság... kíváncsi leszek, hogy a sitten is ilyen nagy mellénnyel üldögélnek e majd? :whistle:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 5 hónapja korrekt által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: pirkooca

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #89628 Írta: zsada72
zsada72 válaszolt a következő témában: Válasz: Kérdés?

Email címre elküldöm neked ha megírod, nem titkos, de nem sikerül ide felrakni! Lehet neked sikerülne!


Magánüzenetben elküldtem,ha megjön felrakom.

Említetted,hogy neked még mindig nem jött válasz....nos nálam a felrakott utolsó BA válasz e-mail volt,majd tegnap megjött ugyanez postán is levélben!

A THM számításukat is felrakhatnád,hogy van-e különbség.Én pedig igyekszem újra ,,lelkesen kötekedni"

Remélem lesz majd értelme ezeknek a ,,végjátékkor". :huh:




Én is BAF-os vagyok kb 5-6 levelet írtam a 2,5 év alatt de már belefáradtam a hülye válaszaikba.Ők mindent jól csináltak.Ott rágtam be amikor a CHF-et kérdeztem hogy mennyi az annyi,erre azt írták,hogy nem áll módukba közölni!!


Sajnos ez egy ilyen ,,játék". Ahogy írod 2,5 év telt el és nem léptek érdemben,csak ,,írogattak". Nálam hasonló a helyzet,ezért gondolom,hogy kivárnak.Mire?Talán az elévülésre?Nem tudom elhinni,hogy ha igazuk lenne már ne léptek volna rég.Nem megbántva a tisztességes bankárokat,bankokat(már ha van ilyen,de akinek nem inge nem veszi magára...)
,de ezek már 1 Ft-ért is eladták volna már a saját anyjukat is ,főleg,hogy egy Wellmann-féle zsoldoshadsereg is mögöttük áll jelenleg,még és itt szó szerint nagybetűs TISZTELET a tisztességes, bírói esküjüket szem előtt tartó bíróknak .

Szóval ne adjuk meg nekik azt a ,,nyugalmat",hogy minimum ne kérdezzünk!

:) Ezért újra írok,ezzel nem vesztünk semmit :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: pirkooca, korrekt, lbenczi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.877 másodperc