Kérdés?

Több
7 éve 4 hónapja #89642 Írta: lbenczi
lbenczi válaszolt a következő témában: Válasz: Kérdés?

Ma megint kaptam egy végzést, hogy 8 napon belül válaszoljak a feltett kérdésekre, mert ha nem pénzbüntetést kapok.

Büntetni is lehet, ha a keresetet nem tarja egyértelműnek a bíró?

Véletlenül két helyen a harmincból alpereseket írtam. Kérte a bíró nevezem meg a másik alperest.

Erre az a válaszom. Az anyád picsája az.


Hát szerintem kulturáltan válaszolj neki, elnézést kérsz, elírás történt.
És írd meg pontosan hogy a keresetben hányadik oldalon, ...... a helytelen mondat így hangzik: ................................, a helyes pedig így.

És minden ilyen elírásos mondatot szépen javíts ki.
Mi bajod lehet??
Ilyenekkel nem érdemes szarakodni, meg kell csinálni.

Merthogy igaza is van, azért meg főleg. .)




Apró kérdésem: FHB Bank folyószámlahitel,felmondva.Hat havi részletet ajánlottak havi 66.000 ft amit én nem tudok kifizetni! Ezt 3 levéllel jeleztem,kérvényeztem,hogy legyenek szívesek egy kicsivel több időt adni.
De hajthatatlanok,ragaszkodnak a 6 havi részletre!

Tegnap jött egy Credit Controlos levél (simán bedobva a postaládába)
és tájékoztatnak,hogy ha nem fizetek dádá lesz.

Válaszoljak nekik,vagy majd ha tértis jön akkor?.


Köszönöm
A következő felhasználók mondtak köszönetet: korrekt

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #89763 Írta: zsada72
zsada72 válaszolt a következő témában: Kérdés?
THM számítás?

Az árfolyamrés mint ,,rejtett" költség kiesésével eredményesen támadható egy THM ha a számítás hivatkozási napjához nem tartozik,nem található banki számlakonverziós árfolyam és a később,a bank által megadott árfolyam más naphoz tartozik és az nem egyezik még a hivatkozási napon létező MNB árfolyamokkal egyikével sem,azaz a THM hibás,tulajdonképpen nem számítható?

(a ,,szokásos banki adminisztrációs hibától" eltekintve :) )
A következő felhasználók mondtak köszönetet: pirkooca, korrekt, Nyulesz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #89765 Írta: Nyulesz
Nyulesz válaszolt a következő témában: Válasz: Kérdés?

Ma megint kaptam egy végzést, hogy 8 napon belül válaszoljak a feltett kérdésekre, mert ha nem pénzbüntetést kapok.

Büntetni is lehet, ha a keresetet nem tarja egyértelműnek a bíró?

Véletlenül két helyen a harmincból alpereseket írtam. Kérte a bíró nevezem meg a másik alperest.

Erre az a válaszom. Az anyád picsája az.


Hát szerintem kulturáltan válaszolj neki, elnézést kérsz, elírás történt.
És írd meg pontosan hogy a keresetben hányadik oldalon, ...... a helytelen mondat így hangzik: ................................, a helyes pedig így.

És minden ilyen elírásos mondatot szépen javíts ki.
Mi bajod lehet??
Ilyenekkel nem érdemes szarakodni, meg kell csinálni.

Merthogy igaza is van, azért meg főleg. .)




Apró kérdésem: FHB Bank folyószámlahitel,felmondva.Hat havi részletet ajánlottak havi 66.000 ft amit én nem tudok kifizetni! Ezt 3 levéllel jeleztem,kérvényeztem,hogy legyenek szívesek egy kicsivel több időt adni.
De hajthatatlanok,ragaszkodnak a 6 havi részletre!

Tegnap jött egy Credit Controlos levél (simán bedobva a postaládába)
és tájékoztatnak,hogy ha nem fizetek dádá lesz.

Válaszoljak nekik,vagy majd ha tértis jön akkor?.


Köszönöm



Hát akkor azt a levelet nem is biztos, hogy megkaptad.

Továbbá én azért fizetnék annyit amennyit amennyit a levelekben igértél, mert így látszik az együttműködési hajlandóságod, valamint addig leveleztek, mert ugye valamennyi teljesítés történik, ő felszólít, te válaszolsz, hogy mire fmh. lenne a dologból (ellentmodva persze), addig szépen visszafizetted az alacsonyabb részletekkel is. Szépen ki tudod húzni egy vagy másfél évre is...

A másik, hogy ne az "idézet" gombot használd a komment írásához, hanem a sima "válasz" gombot.

Az idézet gombbal hozzákapcsolódsz ahhoz a kommenthez, amire válaszolni vagy hozzáfűzni akarsz, amint látod.

De ha teljesen másról akarsz írni vagy kérdezni, mint az idézett hozzászólásban, akkor a válasz gombot használd,mert tök hülyén jön ki a kommented, ami nem biztos, hogy baj, csak nagyon zavaró. :-)

Remélem segítettem... :-)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: pirkooca, Momó74, korrekt, lbenczi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #89785 Írta: lbenczi
lbenczi válaszolt a következő témában: Válasz: Kérdés?

Ma megint kaptam egy végzést, hogy 8 napon belül válaszoljak a feltett kérdésekre, mert ha nem pénzbüntetést kapok.

Büntetni is lehet, ha a keresetet nem tarja egyértelműnek a bíró?

Véletlenül két helyen a harmincból alpereseket írtam. Kérte a bíró nevezem meg a másik alperest.

Erre az a válaszom. Az anyád picsája az.


Hát szerintem kulturáltan válaszolj neki, elnézést kérsz, elírás történt.
És írd meg pontosan hogy a keresetben hányadik oldalon, ...... a helytelen mondat így hangzik: ................................, a helyes pedig így.

És minden ilyen elírásos mondatot szépen javíts ki.
Mi bajod lehet??
Ilyenekkel nem érdemes szarakodni, meg kell csinálni.

Merthogy igaza is van, azért meg főleg. .)




Apró kérdésem: FHB Bank folyószámlahitel,felmondva.Hat havi részletet ajánlottak havi 66.000 ft amit én nem tudok kifizetni! Ezt 3 levéllel jeleztem,kérvényeztem,hogy legyenek szívesek egy kicsivel több időt adni.
De hajthatatlanok,ragaszkodnak a 6 havi részletre!

Tegnap jött egy Credit Controlos levél (simán bedobva a postaládába)
és tájékoztatnak,hogy ha nem fizetek dádá lesz.

Válaszoljak nekik,vagy majd ha tértis jön akkor?.


Köszönöm



Hát akkor azt a levelet nem is biztos, hogy megkaptad.

Továbbá én azért fizetnék annyit amennyit amennyit a levelekben igértél, mert így látszik az együttműködési hajlandóságod, valamint addig leveleztek, mert ugye valamennyi teljesítés történik, ő felszólít, te válaszolsz, hogy mire fmh. lenne a dologból (ellentmodva persze), addig szépen visszafizetted az alacsonyabb részletekkel is. Szépen ki tudod húzni egy vagy másfél évre is...

A másik, hogy ne az "idézet" gombot használd a komment írásához, hanem a sima "válasz" gombot.

Az idézet gombbal hozzákapcsolódsz ahhoz a kommenthez, amire válaszolni vagy hozzáfűzni akarsz, amint látod.

De ha teljesen másról akarsz írni vagy kérdezni, mint az idézett hozzászólásban, akkor a válasz gombot használd,mert tök hülyén jön ki a kommented, ami nem biztos, hogy baj, csak nagyon zavaró. :-)

Remélem segítettem... :-)


Köszönöm
A következő felhasználók mondtak köszönetet: korrekt

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #89826 Írta: csakaszpari
csakaszpari válaszolt a következő témában: Válasz: Kérdés?
sziasztok, ismét küldött a porsche egy levelet, miután én folyamatosan bombázom az "egyet nem értek, ellentmondok, stb" témájú leveleimmel. Mit válaszoljak vajon erre, illetve ezekre a levelekre?

köszi előre is a segítségeket
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: korrekt

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #89827 Írta: korrekt
korrekt válaszolt a következő témában: Válasz: Kérdés?

sziasztok, ismét küldött a porsche egy levelet, miután én folyamatosan bombázom az "egyet nem értek, ellentmondok, stb" témájú leveleimmel. Mit válaszoljak vajon erre, illetve ezekre a levelekre?

köszi előre is a segítségeket


Én a dec 2-án megkapott levélre válaszolva beidéznék ebből hu-hu.facebook.com/notes/erzs%C3%A9bet-d...91nek/4976537929035/ , illetve innen is www.okosanlakj.hu/jogszabalyok/a-szerzodes-ervenytelensege/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.764 másodperc